Ukupno: 502056
RAVNATELJICA TRADICIONALNO NAGRADILA ZASLUŽNE UČENIKE I NJIHOVE MENTORE
Autor: Anamarija Botić, 7. 7. 2020.

Ravnateljica naše škole već tradicionalno nagrađuje učenike i mentore koji su u protekloj nastavnoj godini ostvarili zapažene rezultate. Ovogodišnji prijem održao se 03. srpnja 2020. na početku sjednice Učiteljskog vijeća za učenike/ice koji su u protekloj nastavnoj godini 2019./2020. postigli uspjeh na 5. literarnom, recitatorskom i likovnom natječaju ČA u versin, riči i pinelu te zahvalnice njihovim mentorima; učenicima osmih razreda koji su više godina sudjelovali u dramskoj skupini Dračice i doprinijeli u realizaciji školskog projekta ČAkavska večer (Ivan Barišić, 8.b, Ana Buličić, 8.b, Ines Babić, 8.d) te učeniku koji je imao odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta tijekom osnovnoškolskog obrazovanja i uzorno vladanje (Luka Baković, 8.d)...

Program su recitatorskim i literarnim izričajem obogatili nagrađeni i pohvaljeni učenici, kao i učenik 2.b razreda Stipe Bartulović kojem je uručen prigodni dar za poticaj u daljnjem radu, a učenik Luka Baković u završnom govoru na kraju prijema zahvalio je svim odgojno-obrazovnim djelatnicima Škole na osmogodišnjem prenošenju znanja i vrijednosti te trudu da upoznaju sebe, prepoznaju svoj put i postanu dobre osobe.

Nadamo se da će se učenici, kao i njihovi mentori nastaviti koristiti darovanim talentima i razvijati ih jer bez truda nema postignuća te da će, nakon kvalitetno provedenog ljetnog odmora, i iduće nastavne godine krenuti s još više motivacije i snage u nove izazove.

Učenici koji su postigli rezultate na 5. natječaju ČA u versin, riči i pinelu:

LITERARNI IZRIČAJ:

Ivan Lukas Rušnov, 7.c - za osvojeno 1. mjesto u kategoriji predmetne nastave;
                                          „Niko mi vrime ne broji“ (mentorica Zorana Duplančić)

Leon Roso, 8.b – pohvalnica; „Jubav“ (mentorica Kristina Botić)

RECITATORSKI IZRIČAJ:

Natali Galinec, 2.e – za osvojeno 1. mjesto u kategoriji razredne nastave;
                                   Ranko Mladina: „Lavel“ (mentorica Mirjana Dražin)

Ana Djirlić, 5.d – za osvojeno 2. mjesto u kategoriji predmetne nastave;
                              Nađan Dumanić: „Falšo“ (mentorica Tomislava Rogošić)

LIKOVNI IZRIČAJ:

Danijel Žuvela, 3.b – za osvojeno 3. mjesto u kategoriji razredne nastave;
                                    „Grad iz mašte“ (mentorica Terezija Zokić)

Martina Tuçaj, 6.c – za osvojeno 3. mjesto u kategoriji predmetne nastave;
                                    „Stroj za sreću“ (mentorica Bruna Carev)

Ante Radak, 2.a – pohvalnica;
                               „Stroj za mir“ (mentorica Benita Vladušić)