"Dok ne cijenite sebe, nećete cijeniti ni svoje vrijeme. Dok ne cijenite svoje vrijeme, nećete ništa učiniti s njim."
M. Scott Peck : Citati o vremenu
Eko panoi ožujak
Sve eko panoe možete pogledati klikom na OVDJE
PRVI SVJETSKI RAT
Globalnoj inicijativi Happy pridružili su se i učenici naše školi filmom izrađenim na satu informatike.
Film izradile Ana Guja i Sofija Ritta Bojčić
JUTARNJA SMJENA
VELIKI ODMOR 10.25 – 10.45
POSLIJEPODNEVNA SMJENA
VELIKI ODMOR 16.25 – 16.45
|
U šk. god 2015./2016. organizirana su, kao i dosadašnjih godina, brojna natjecanja prema Katalogu i Vremeniku natjecanja i smotri Agencije za odgoj i obrazovanje...
Na županijsku razinu natjecanja LiDraNo predloženi su slijedeći učenički radovi:
LITERARNI IZRIČAJ: 1. Nikolina Benutić - Ajme, judi! 2. Tia Grgin - U životu treba prelazit crte 3. Nikola Pejčin - More i ja
NOVINARSKI IZRIČAJ: 1. Božena Bašić - U raljama života 2. Filipa Jadrić – Trebaju li nam školske uniforme? 3. Paula Pavlović – (Ne ) kultura odijevanja
SCENSKI IZRIČAJ: 1. Ana Djirlić – recitacija 2. Roko Kraljević – recitacija
ŠKOLSKI LIST KAPLJICE
Nakon županijske smotre za državnu razinu predložen je literarni rad Tie Grgin - U životu treba prelaziti granice i školski list Kapljice u digitalnom i tiskanom obliku.
MATEMATIKA
Na županijsku razinu natjecanja pozvani su: 1. Ante Ivančić, 6.b 2. Roko Bruno Donkov, 6.d 3. Tomislav Kelava, 8.c
Na županijskom natjecanju učenik Roko Bruno Donkov, 6.d osvojio je 1. mjesto među učenicima šestih razreda i predložen je za državno natjecanje iz matematike.
NJEMAČKI JEZIK
Mateo Vidović, 8.c
Mentorica: Sanja Mikelić
ENGLESKI JEZIK
Na županijsku razinu natjecanja pozvan je: 1. Petar Maljković, 8.a
FIZIKA
Na županijsku razinu natjecanja pozvan je: 1. Tomislav Kelava, 8.c
GEOGRAFIJA
Na županijsku razinu natjecanja pozvani su:
PETI RAZREDI 1. Kristijan Perković, 5.a 2. Mia Grubić, 5.a
ŠESTI RAZREDI 1. Nikolina Buntić, 6.d 2. Roko Gizdić, 6.d SEDMI RAZRED 1. Vinka Pera, 7.b 2. Jakov Pera, 7.b 3. Lucian Hrsto, 7.c 4. Ante Biuk, 7.d
OSMI RAZRED 1. Emanuela Sučić, 8.a 2. Josip Čagalj, 8.c 3. Ivan Marin, 8.c 4. Tomislav Kelava, 8.c
Na županjskom natjecanju učenica Emanuela Sučić, 8.a dijeli 1. mjesto među učenicima osmih razreda i predložena je za državno natjecanje kao i učenici Vinka Pera,7.b i Lucian Hrsto, 7.c koji su osvojili 5. mjesto među učenicima sedmih razreda.
SIGURNO U PROMETU
Na županijsku razinu pozvani su učenici:
Toni Gizdić, 5.a Andrijana Jurić 5.a Roko Orlić, 5.c i Lucija Sabljić, 5.c