preskoči na sadržaj

Osnovna škola Bijaći

Login
Tražilica

"Dok ne cijenite sebe, nećete cijeniti ni svoje vrijeme. Dok ne cijenite svoje vrijeme, nećete ništa učiniti s njim."
M. Scott Peck
: Citati o vremenu

SafetyNet - Bitka za sigurnost

Eko - panoi

Eko panoi ožujak

 

Sve eko panoe možete pogledati klikom na OVDJE

PRVI SVJETSKI RAT

Globalnoj inicijativi Happy pridružili su se i učenici naše školi filmom izrađenim na satu informatike.

Film izradile Ana Guja i Sofija Ritta Bojčić

Anketa
Koliko vremena provodite na internetu dnevno








Raspored odvijanja nastava u vrijeme COVID-19

JUTARNJA SMJENA

  1. 8.00 – 8.40  
  2. 8.45 – 9.25  
  3. 9.30 – 10.10

VELIKI ODMOR 10.10 – 10.25  

  1. 10.25 – 11.05  
  2. 11.10 – 11.50 
  3. 11.55 – 12.35 

POSLIJEPODNEVNA SMJENA

  1. 14.00 – 14.40
  2. 14.45 – 15.25
  3. 15.30 – 16.10

VELIKI ODMOR 16.10 – 16.25

  1. 16.25 – 17.05
  2. 17.10 – 17.50
  3. 17.55 – 18.35
Vremenik II. polugodište 2018./.2019.

Radovi učenika

Školski list Kapljice

Kapljice 2019.

Kapljice 2018.

kapljice 2015/2016

Kliknite na naslovnicu da biste prelistali časopis

Brojač posjeta
Ispis statistike od 9. 6. 2011.

Ukupno: 502056
Ovaj mjesec: 624
Zaposlenici

Ravnateljica:

Jadranka Šošić

 

Stručni suradnici:

Inga Nakićen - pedagoginja

Anamarija Botić - pedagoginja

Rajka Šore - psihologinja

Marina Kelava - knjižničarka

 

Administrativno-tehnička služba:

Iva Miše - tajnica

(Anđela Gjirlić - zamjena) 

Marija Maglica - računovođa

 

Razredna nastava:

Anamarija Bašić

Katja Bašić

Tončica Biliškov

Jadranka Bralić

Mirjana Dražin

Marina Grgin

Lijana Ivančić

Ankica Jakeljić

Ivana Lukas Bartulović

Anita Pajčić

Marina Pažanin

Eni Pera

Ivana Peran

Ljiljana Peran

Katarina Radman

Mario Radunić

Sandra Špika

Benita Vladušić

Terezija Zokić

 

Predmetna nastava:

Lucija Carev - Hrvatski jezik

(Josipa Budić - Hrvatski jezik)

Zorana Duplančić - Hrvatski jezik

Jelena Zoko - Hrvatski jezik

Mirela Carev Žnidarec - Hrvatski jezik

Tomislava Rogošić - Hrvatski i Engleski jezik

Ivanica Debak-Banović - Hrvatski i Talijanski jezik

(Kristina Botić - Hrvatski i Taljanski jezik)

Ana Gotovac - Engleski i Njemački jezik

Snježana Pera - Engleski jezik

(Ines Šarac - Engleski jezik)

Jelena Felicia Granić - Engleski jezik

Dijana Šunjerga - Engleski i Talijanski jezik

Ksenija Žarković - Engleski jezik

Sanja Mikelić - Njemački jezik

Ana Ćuk - Matematika i Informatika

Božena Smodlaka - Matematika i Informatika

Dijana Runjić - Matematika i Fizika

Ivana Medić - Matematika i Fizika

Grozdana Čurkov - Tehnička kultura i Informatika

Šimun Višević - Informatika

(Ante Bagarić - Informatika)

Martina Stepić - Fizika

Anđelina Lukas - Priroda, Kemija i Biologija 

Danica Ćubić - Priroda, Biologija i Kemija

Diana Marin - Priroda, Biologija i Kemija

Lucija Janković - Povijest

Marijana Eterović Faraunić - Povijest i Geografija

Petar Perić - Povijest i Geografija

Andrijana Turalija - Geografija

(Ivan Musić/Lucija Pleština - Geografija)

Negdi Fiamengo - Likovna kultura

Bruna Carev - Likovna kultura

Mirjana Radan - Glazbena kultura

Ivan Cinotti - Glazbena kultura

Ante Burger - Tjelesna i zdravstvena kultura

Ana Deković - Tjelesna i zdravstvena kultura

Katica Radačić - Vjeronauk

Natalia Burazin - Vjeronauk

Ružica Šarić - Vjeronauk

Mario Žuvela - Vjeronauk

(Ljubica Kovač - Vjeronauk)

 

Domari:

Ante Bogić

Nenad Pera

Nikica Stude

 

Spremačice:

Gordana Baldić

Jelica Barun

Mirjana Bogić

Jagoda Botić

Anita Čavka

Anita Elez

Mila Galić

Joško Grgin

Marinka Jadrić

Tea Kesić

Katica Kevo

Mirjana Luketin

Dragana Milić

Gordana Periša

Lada Šoda

Renata Šolić

 

 

 

preskoči na navigaciju